RESTAURANT PASTA BAKLAVA ÇİKOLATA GURME DONDURMA USLUOĞLU FIRIN USLUOĞLU ORGANİZASYON
ONLINE MENU KURUMSAL KARİYER İLETİŞİM

ORGANİZASYON

ORGANİZASYON

Organizasyonlarınızı zahmetsiz, lezzetli birer anıya dönüştürüyoruz.

Günlük taptaze hazırlanan pastaları ve özel günlerinizde olmazsa olmaz butik pastaları ile Usluoğlu hep yanınızda.

  • Yeni Doğan
  • Doğum Günü
  • Nikah
  • Nişan
  • İş Yemekleri
  • Firma Toplantısı
  • Lansman

Usluoğlu Herzaman Yanınızda

Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz yemek, pasta, tatlı ve çikolatalarıyla Usluoğlu herzaman yanınızda

İŞ YEMEKLERİ

“İş yükünü hafifletelim”
İş yemeklerinizde ister Alakart ister fix menü olarak hizmetinizdeyiz. Sizlere özel ayrılmış yerlerimizde ses sistemi desteği ile sunum ve konuşma yapabileceğiniz, flamalarla donatabileceğiniz bağımsız bölümleriniz sizleri ağırlamayı bekliyor.

FİRMA TOPLANTILARI

“Size Özel”
Evet size özel vip salonumuzda projeksiyon eşliğinde yemek-içecek-aparatif atıştırmalarla birlikte firma toplantılarını sakin bir ortamda yapmak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz.

LANSMAN

“Eksiksiz ve Sorunsuz bir Lansman için”
Lansmanınızın güzel geçmesi için biz de varız. Yeme içme garsoniye kokteyl masaları, ses sistemi ve süsleme destekleri ile her daim yanınızdayız.

YENİ DOĞAN

Mutluluğunuzu renklendiriyoruz.
Hastane ve doğum odası süsleme olarak adlandırdığımız doğum organizasyonlarından ikramlardan kapı süsüne, çikolatadan oda içi süslemesine kadar sizlerin isteklerine göre şekil alan görseller doğrultusunda mutluluğunuza ortak olmaya hazırız.

DOĞUM GÜNÜ

“Siz isteyin biz yapalım”
Yoğun ve tempolu geçen yaşamınızda bir de özel gün telaşına düşmeyin. Bırakın biz düşünelim. Kendi mekanımızda süsleme, pasta, ikramlıklar, misafir karşılama, yaştan 70 yaşa kadar her kesime hitap eden görsellerle sizlerin yanınızdayız.

NİKAH

Bu özel gününüzü daha da özel kılacak, damaklarda tat, akıllarda iz bırakacak butik pastalarımızla düğün ve nikah organizasyonlarınızı unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

NİŞAN

”Nişanlanıyoruz”
Usluoğlu olarak konuklarınızı sıcak bir ortamda ağırlamanız için hizmetinizdeyiz. Nişan pastası, nişan masası ve ikramlıklarla her daim hazır.