RESTAURANT PASTA BAKLAVA ÇİKOLATA GURME DONDURMA USLUOĞLU FIRIN USLUOĞLU ORGANİZASYON
ONLINE MENU KURUMSAL KARİYER İLETİŞİM

KURUMSAL

Usluoğlu Baklava’nın temelleri 1983 yılında Esrafil USLU tarafından Samsun’da atılmıştır.

Baklavacılık mesleğine 1954 yılında İstanbul’da başlayan Esrafil USLU, ustalık ve işletmecilik deneyimlerinden sonra 1983 yılında Samsun’a dönerek USLUOĞLU BAKLAVA, adı altında Samsun’da hizmet vermeye başlamıştır.

* USLUOĞLU’nun sırrı, uslu ailesinin 3 kuşaktır devam eden tecrübe, titizlik ve mükemmelliyetçiliğinde saklıdır.

MİSYONUMUZ

Kalite bilince ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin, damak tadına yönelik olarak yöresel tatlar ve uluslararası tatların birleştiği, konseptleri hazırlayarak sunmaktadır. Müşterilerimizin kaliteli yemek yemenin dışında eğlenmek içinde tercihi olmak adına fark yaratarak beklentileri en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca misyonumuzdur.

Samsun ili sınırları içerisinde başarıyla üretilen, USLUOĞLU ürünlerini modern tesislerimizde ve hijyenik koşullarda, teknolojik yenilikleri uygulayarak çeşitlerimizi ve kalitemizi arttırarak tüm müşterilerimize sunmaktadır.

Usluoğlu “geçmişten gelen lezzet” sloganı ile hijyenik tesislerde müşterilerimizi memnun edecek sağlıklı ve güvenilir lezzetleri hazırlayıp tüm halkımızın desteğini alarak, ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek tüketicimize duyduğumuz saygı ile ülkemizin ekonomik gücünün artmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, sektörümüzün standartlarının yükselmesi ve yaratıcı, yenilikçi dinamizm için çabamızı arttırmak, en temel hedefimizdir.

USLUOĞLU markasının büyük sorumluluğunu geleceğe hep beraber taşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ve tüm toplumun değerlerinde saygın ve vazgeçilmez bir kuruluş olmak ve güvenilir bir marka olmaktır.

Dünya’daki tüm gelişmeleri an ve an takip ederek kendi müşterimizle buluşturup kurumumuzla birlikte tüm müşterilerimize değer üretmek ve bu duruma süreklilik kazandırmaktır.

Zengin ve Eşsiz Lezzetler

Türk ve Dünya Mutfağı'ndan derlediğimiz, özenle hazırladığımız lezzetlerimizi denemek için Usluoğlu Restaurantlarına bekliyoruz.